Okan Bayülgen'e vatandaştan "Soytarı" benzetmesi

Altın Kelebek Ödül törenleri kapsamında Diriliş Ertuğrul skandalına ve Okan Bayülgen'e tepkiler çığ gibi büyüyor.

Okan Bayülgen'e vatandaştan "Soytarı" benzetmesi
Editor: Hakan A.
14 Kasım 2016 - 13:20

Her hafta milyonları ekran başına toplayan "Diriliş Ertuğrul" dizisi Altın Kelebek Ödül töreninde ödüle layık görülsede yaşananlar gündeme düşünce ortalık karıştı. Programın sunuculuğunu üstlenen ünlü isim Okan Bayülgen'nin konuşmaları sonrasında Sosyal Medya'da yerden yere vurulmaya devam ediyor.

TRT'nin önemli yapıtlarından biri olan ve 3 yıldır ekranlarda reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisi Doğan Medya tarafından her yıl gerçekleştirilen Altın Kelebek Ödül Töreninde hem ödüle layık görülmesi, hem de dizi ekibinin ödül sonrasında konuşturulmayarak sansüre uğratılması büyük tepkilere neden oldu. Törenin sunuculuğunu üstlenen ünlü şovmen Okan Bayülgen'in lakayit konuşması ise bardağı taşıran son damla oldu.

Olayın bir anda sosyal medya üzerinde gündeme oturmasına neden olan sansür ve aşağılanmaya çalışılmasına tepkiler çığ gibi büyüdü.Twitter üzerinden halen gündemin önemli maddesi olarak vatandaş tepkilerini göstermeyi sürdürüyor. Ağır tepkiler özellikle Okan Bayülgen üzerine yoğunlaşmış durumda.

Okan'a "Soytarı" benzetmesi

Sosyal medya üzernden binlerce tweet atılmaya devam edilirken, vatandaş ünlü şovmen Bayülgen'e "Soytarı" benzetmesi yaptı. Yapılan yorumlarda, "Kralın olduğu yerde soytarı da olur. Diriliş Ertuğrul kral olunca soytarılık okan bayülgen e kaldı" denildi. 

Tartışmalar devam ederken, henüz Okan Bayülgen cephesinden herhangi bir açıklama yapılmadı.

okan bayülgen

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum