Okkalar İnşaat 2017’de 4 yeni projeye başlıyor

Okkalar İnşaat 2017'de 4 yeni projeye başlıyor

Konya merkezli Okkalar İnşaat 2017'de proje atağına kalktı. Firma İstanbul ve Konya'da Arma markasıyla toplam 4 yeni konut projesi için düğmeye bastı.

07 Mart 2017 - 13:06

Okkalar 2017 projelerine İstanbul ve Konya'yı ön plana çıkardı, 4 farklı projede 432 adet konut üretecek. Projelerin ayrıntılaı düzenlenen toplantıda anlatıldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Mart 2017 - İstanbul

Konya ve İstanbul'da hayata geçirdiği projelerle tanınan Okkalar İnşaat 2017 projelerini ve hedeflerini paylaştığı toplantısında 4 yeni projesini tanıttı.

Arma markasıyla başta İstanbul olmak üzere, Konya'da inşa edeceği yeni projeleri tanıtan şirket 2017'de 4 farklı lokasyonda şantiye çalıştıracak. Arma markasına yoğunlaşan Okkalar İnşaat, Arma Cadde, Arma Menta, Arma Modern, Arma Kent isimli projeler için start verecek.

İstanbul'da Kartal, Maltepe ve Göztepe'de Arma markalı 3 farklı projeye imza atacak şirket, Konya'da ise 1 proje hayata geçirecek.

Arma Cadde projesi;

Göztepe'de yükselecek Arma Cadde toplamda 24 dairelik butik bir proje. Arma Cadde projesinde daire fiyatları 1 milyon liradan başlıyor.

Arma Menta projesi;

Kartal bölgesinde 22 Bin metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilecek Arma Menta projesi 158 dairelik bir proje.  2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan Arma Menta'da konut fiyatları 450 Bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Arma Modern projesi;

İstanbul'da Arma markasıyla yükselecek Okkalar projesi Arma Menta 32 adet daireden oluşacak. Arma Menta projesinde konut fiyatları ise 500 Bin TL'den başlıyor.

Arma Kent projesi;

Okkalar İnşaat Konya projesi olarak öne çıkan Arma Kent projesi toplamda 230 dairelik bir proje. Konya'da inşaa edilecek Arma Kent projesinde daire fiyatalrı ise 460 TL'den başlayacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..