Ondörtüç Pendik konutlarının örnek dairesi görücüye çıktı

Ondörtüç Pendik konutlarının örnek dairesi görücüye çıktı

İnsay Yapı projelerinden, Ondörtüç Pendik konutlarında örnek daireler alıcıların beğenisine sunuluyor.

24 Temmuz 2017 - 13:38

İnsay Yapı tarafından İstanbul Pendik'te hayata geçirilen Ondörtüç Pendik, konut sahibi olmak isteyenlere örnek dairesinin kapılarını açtı. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Ondörtüç Pendik'te, 3+1 konutları için örnek daire hazırlandı. Bu örnek daireler, ziyaretçilerine, yeni evlerinde yerleşim fikri verecek mimari çözümler de sunuyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Temmuz 2017 - İstanbul

1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Ondörtüç Pendik'te 3+1 konutları için, örnek daire hazırlandı. Çekirdek bir aile için ideal yaşam alanı sağlayan 3+1 tip daireler için tasarlanan örnek daire, ziyaretçilerine yeni evlerinde yerleşim fikri verecek mimari çözümler de sunuyor.

2018 yılının Haziran ayında teslim edilecek olan Ondörtüç Pendik'te kaba inşaat biterken, ince detay işlere geçildi. 9 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Ondörtüç Pendik, 242 konut ve 22 ticari birimden oluşuyor. Ondörtüç Pendik'te daire büyüklükleri sırasıyla ortalama 68, 103 ve 146 metrekare olarak belirlendi. Projede, 1+1 dairelerin fiyatları 232 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 305 bin TL ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 450 bin TL'den alıcı buluyor.

Pendik'in merkezinde yer alan Ondörtüç Pendik, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne üç dakika mesafede yer alan Ondörtüç Pendik, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..