Özak GYO, Antalya otel projesi yapı ruhsatını aldı

Antalya iline bağlı Demre ilçesinde hayata geçirilecek Özak GYO otel projesi kapsamında yapı ruhsatı süreci tamamlandı.

Özak GYO, Antalya otel projesi yapı ruhsatını aldı
Editor: Hakan A.
25 Aralık 2018 - 10:00

İstanbul'da hayata geçirdiği önemli markalı projelerle adından söz ettiren Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) turizm yatırımlarıyla da dikkat çekiyor. Şirket Antalya'da inşaa edeceği yeni otel projesinde çalışmaları hızlandıracak ruhsat aşamasını tamamladı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 25 Aralık 2018 - İstanbul


Türkiye'de nitelikli markalı konut projelerine imza atan Özak GYO, diğer taraftan otel yatırımlarını sürüdüroy. Şirket bu çerçevede Antalya ilinde yapımını planladığı dev otel projesi kapsamında inşaat yapı ruhsatını aldığını duyurdu.

Şirketin Kamuyu Aydınlatma Plaformu'na (KAP) yaptığı yazılı açıklamada, Antalya otel proje tuhsat sürecine ilişkin son bilgiler verildi.

Özak GYO Kap açıklamasında, "Antalya ili, Demre İlçesi, Zümrütkaya-Uzguru Mevkii'nde yapımı planlanan otel projesi için Yapı Ruhsatı 20.12.2018 tarihi itibari ile alınmıştır.
Tasarruf sahiplerimizin ve kamuoyunun bilgisine sunarız." ifadelerine yer verildi.

Özak GYO Demre Otel projesi, Demre’de koy içinde ve güney kıyılarındaki açık deniz etkisinden uzak 5 Yıldızlı Otel Projesi olarak hayata geçirilecek. 
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.