Reklamı Geç
ÖzdilekPark Bursa Nilüfer AVM nerede, nasıl gidilir tüm...

ÖzdilekPark Bursa Nilüfer AVM nerede, nasıl gidilir tüm mağazaları

Bursa Nilüfer bölgesine hizmet verecek olan ÖzdilekPark Bursa Nilüfer AVM açılışı 1 Mart 2017 tarihinde yapılırken, AVM'de yer alan hangi ünlü marklalar, hangi mağazalar bulunuyor? ÖzdilekPark Bursa Nilüfer AVM lokasyonu, nerede ve nasıl gidilir bilgileri.

02 Mart 2017 - 08:54

Özdilek Holding 2017 yatırımlarına devam ederken, yılın ilk AVM konseptini Bursa Nilüfer'de "ÖzdilekPark Bursa Nilüfer AVM" açılışını gerçekleştirdi. 55 mağazadan oluşacak ÖzdilekPark Bursa Nilüfer AVM konsepti toplam 50 Milyon dolar tutarımda bir yatırımla hayata geçirildi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Mart 2017 - İstanbul

 Türkiye'de başta AVM yatırımları olmak üzere pek çok alanda faaliyet gösteren Özdilek Holding yeni yatırımını Bursa'da hayata geçirdi. ÖzdilekPark markalı yeni AVM projesi Bursa ili Nilüfer ilçesinde bölgeye hizmet vermek için açıldı. Pek çok kişiye istihdam sağlayan holding 2017 yatırımlarını sürdürecek.

ÖzdilekPark Bursa Nilüfer, 1000 kişiye yeni istihdam alanı

Bursa iline bağlı Nilüfer ilçesinde toplamda 50 milyon $’lık dev bir yatırım bütçesiyle inşa edilen, 60 Bin m2 kapalı alana sahip ve  20 Bin m2 kiralanabilir alanda, 4 kat ve 55 mağaza bulunan ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’de Özdilek Hipermarket, Özdilek Departman Mağaza, Kafe Safahat ve birçok seçkin markanın yanı sıra sinema ve oyun-eğlence merkezi alanları büyük dikkat çekiyor.

AVM’de, kiracıları ile birlikte toplam 1000 kişiye istihdam sağlamayı hedefleyen Özdilek Holding, bu yatırımda 400, toplamda olarak ise 8.500 kişiye istihdam sağlamış olacak. Öte yandan 2016 yılında Özdilek AVM’leri 51 milyon kişi ziyaret ederken, holding bu oranı 2017 yılında 58 milyona çıkarmayı hedefliyor.

ÖzdilekPark Bursa Nilüfer AVM görseli

ÖzdilekPark Bursa Nilüfer AVM mağazaları

Pek çok önemli marka ve mağpazaya ev sahipliği yapacak olan ÖzdilekPark Bursa Nilüfer AVM'de yer alan ünlü mağazalar ise şöyle;

PLAYTIME ÇOCUK OYUN ODASI, FLO , ATASUN OPTİK, TURKCELL, MAVI JEANS, ALTINYILDIZ CLASSICS, SARAR,  PENTI, KORAY SPOR, COLUMBIA, DE QUELL, WATSONS, KAĞAN PARFÜMERİ,  D&R, PLAYTIME OYUNCAK, KEMAL TANCA, GREYDER, ECZANE, ÖZDİLEK MAĞAZA, LOVE MY BODY, ADL, IPEKYOL, ÖZDİLEK MARKET, MEDIA MARKT, LCW, H&M, H&M, LAVANDİ KURU TEMİZLEME, ALADAĞ TURİZM, ROMA KUAFÖR, SİNERJİ YATAK, ÖZSÜT, SİMİT SARAYI, MC DONALD'S, FIRINDAN, POPEYE'S, USTA DÖNERCİ, BURGER KING,  WAFFLE ART, TAVUK DÜNYASI, ALAÇATI MUHALLEBİCİSİ, SAFAHAT LOKANTASI, SAFAHAT LOKANTASI, STARBUCKS, KAFE SAFAHAT

ÖzdilekPark Bursa Nilüfer nerede, nasıl gidilir?

Şehrin en önemli lokasyonunda konumlandırılan Özdilek BursaPark Nilüfer AVM, özellikle ulaşım kolaylığıyla her yere olan yakınlığı, güzergahı ve ulaşım rahatlığı ile her yere yakın bir konumda. İzmir Yolu’na direkt bağlantı, metro İstasyonuna 2 dakika, İdo Feribot İskelesi’ne 25 dakika, Budo Deniz Otobüsü’ne 28 dakika ve toplu taşıma imkanlarıyla da konuklarına sınırsız seçenek sunan Özdilek BursaPark Nilüfer’de servis hizmeti müşterilerine belli saatler arasında özel hizmet verecek.

İletişim Bilgileri

ADRES; İzmir Yolu, Alaaddinbey Kavşağı, Özlüce’ye 1 km Nilüfer /Bursa

MÜŞTERİ HATTI; 444 44 16

TELEFON; 0 224 999 65 20

Hizmet Saatleri; ÖzdilekPark Bursa Nilüfer, 10:00 - 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Cinetime Sinemaları, 10:00 - 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

ÖzdilekPark Bursa Nilüfer konumu, planı!

ÖzdilekPark Bursa Nilüfer konumu, planı!

ÖzdilekPark Bursa Nilüfer konumu

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..