Reklamı Geç
Özen Kuzu; "Hindistan pazarında iş yapmayı arzu ederiz"

Özen Kuzu; "Hindistan pazarında iş yapmayı arzu ederiz"

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Hindistan ziyaretiyle gündeme gelen ve inşaat sektörünü yakından ilgilendiren çağrısına Kuzu Grup'dan destek geldi.

03 Mayıs 2017 - 07:57

Hindistan'da resmi ziyaretlerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın inşaat alanında yaptığı çağrıya Türk müteahhitlerden olumlu cevap geldi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Mayıs 2017 - İstanbul

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaretiyle gündeme gelen Türkiye gayrimenkul sektörünün Hindistan'daki konut inşaatı potansiyeli firmaları heyecanlandırdı. Özellikle yurt dışı işler konusunda söz sahibi şirketler yapılan ziyaretle çıkan sonuçtan oldukça memnun.

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, Hindistan'da ki inşaat potansiyeli ile alakalı yaptığı değerlendirmesinde, "Hindistan'da büyük yatırımlar yapabiliriz" dedi.

Kuzu, "Dünyanın ikinci en kalabalık ülkesi Hindistan, istikrarlı ekonomik büyümesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. En büyük inşaat sektörlerinden birine sahip olan Hindistan ile Türkiye’nin iş birliği potansiyeli hayli fazla. Adını global platformlarda duyuran Türk inşaat sektörü, bu alandaki başarısını her geçen gün artırarak devam ettiriyor. Türk müteahhitlik firmalarının yurt dışında gösterdiği performans ortada. Yeni pazar arayışındaki sektörümüz önümüzdeki dönemde Hindistan’a büyük yatırımlar yapabilir. Biz de Kuzu Grup olarak fırsatları değerlendirerek, Hindistan pazarında iş yapmayı arzu ederiz." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..