Özyurtlar Holding'e 2.Kuşak Dahil Oluyor

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen markalarından biri olan Özyurtlar Holding'te 2. kuşak temsilcileri görev almaya başlıyor. Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt’un oğlu Alper Özyurt, projelerin satış ve organizasyonundan sorumlu olacak.

Özyurtlar Holding'e 2.Kuşak Dahil Oluyor
Editör: Hakan A.
25 Şubat 2020 - 16:07
Özyurtlar Holding, yeni nesili çalışmalarına dahil etmeye başladı. Tamer Özyurt'un oğlu Alper Özyurt, babasının izinden giderek inşaat sektöründe önemli bir rol oynayacak.

Projelerin satışından sorumlu olacak Alper Özyurt, özellikle yabancı yatırımcı konusunda kendini geliştirdi.

Emlak Pencerem - 25 Şubat 2020


Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt’un oğlu Alper Özyurt; NLogo İstanbul, Ödül İstanbul, N Cadde Ottoman, N Cadde Ateş Corner ve Meydan Ardıçlı Projelerinin Satış ve Organizasyonundan sorumlu olarak görev yapacak.


30 yılda, 1 milyon 500 bin metrekarelik bir alan üzerinde 15 bin konut üreterek, 70 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar Holding, yeni nesile yöneticilik fırsatı sunuluyor. Yapı malzemeleri alanında uzun yıllar edindiği köklü tecrübenin ardından Özyurtlar Holding’i kurarak gayrimenkul ve inşaat sektörüne adım atan Tamer Özyurt’un oğlu Alper Özyurt, holdingin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olmasının yanı sıra, 5 projenin yönetimini ve satış organizasyonunu yürütecek. Alper Özyurt; NLogo İstanbul, Ödül İstanbul, N Cadde Ottoman, N Cadde Ateş Corner ve Meydan Ardıçlı projeleri ile toplam 8 bin konutun satış sürecini yöneten ekibin lideri olarak görev yapacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum