Paribu bildiğiniz gibi... CHZ Coin çıktı, Paribu çöktü!

Paribu çökme sorunu, donma, kilitleme sorunları ile gündemdeki yerini koruyor. CHZ Coin pik yaptı, Paribu dayanamadı bir kez daha çöktü... Peki Paribu neden çöktü, açıklama yapıldı mı?

Paribu bildiğiniz gibi... CHZ Coin çıktı, Paribu çöktü!
Editör: Hakan A.
13 Mart 2021 - 09:53
Paribu Kripto Para Borsası yatırımcısına saç, baş yoldurmaya devam ediyor. Bir Coin sert yükselirken donan işlem yaptırmayan Paribu yine mi çöktü? Paribu CHZ Coin nedeniyle mi çöktü?

Teknorium.Com un haberine göre, Kripto para borsalarında donma, çökme sorunu çözülemiyor. Coin yatırımı yapmak isteyenlerin tercihi Türk kripto para borsaları sert yükselişlerde bir anda donuyor, kilitleniyor, işlem yaptırmıyor. Yatırımcı işlem yapamamaktan şikayet ederken, borsayı işleten firmalar ise adeta kapı duvar oluyor... Dün gece Paribu kripto para borsası benzer bir durumla yatırımcısını bir kez daha isyan ettirdi. Çok sayıda yatırımcı işlem yapamadığı Paribu için twitter üzerinden isyan ederken, şikayetler ise peş peşe geldi.

Son yıllarda kripto para yatırımlarının büyük artış gösterdiği Türkiye'de reklamları ile dikkat çeken ve yatırımcı toplayan kripto para borsaları çökme rekoru kırıyor. Yatırımcının en önemli anda işlem yapmasına izin vermeyen Türkiye'nin dev kripto para borsaları nedeniyle yatırımcılar ciddi zarara uğruyor. 

BU İLK DEĞİL


Pek çok kez haber ve şikayetlere konu olan Paribu çökme, donma, kilitlenme vs. gibi sorunları dün gece bir kez daha nüksetti. Anlık çok sayıda yatırımcının işlem yapmaya çalıştığı Paribu sistemleri üzerinde bir anda sistem dondu ve üyeler işlem yapamadı. Sebep ise ani bir artışla sert yükselişe geçen CHZ Coin olarak gösterildi.

PARİBU'DAN ÇÖKME AÇIKLAMASI GECİKMEDİ

Yaşanan donma sorunu nedeniyle kripto para borsası Paribu'dan açıklama geldi. Konuyla alakalı resmi açıklamada, “CHZ/TL marketinde olağan dışı fiyat ve miktar hareketlerine bağlı emir yoğunluğu yaşanmaktadır. Bu nedenle eşleşmelerde bazı kullanıcılarımızı etkileyen kısa süreli gecikmeler söz konusudur. Konuya teknik ekibimiz tarafından müdahale edilmektedir.” ifadelerine yer verildi.

CHZ COIN ÇIKTI, PARİBU ÇÖKTÜ!

CHZ Coin 12 Mart 2021 gece satalerinde ani bir yükselişle 5.36 TL görerek rekor kırdı. Paribu borsasında ise kaldığı fiyat 4.500 TL seviyelerinde donarak sistemin kilitlenmesiyle yatırımcının hevesi adeta kursağında kaldı. CHZ Coin yüzde yüz yükselirken kripto para borsası Paribu resmen çöktü.

paribu çöktü mü chz coin çıktı paribu çöktü

Paribu şu sıralar normal çalışmakta ve yatırımcılar sistem üzerinden kripto para alım satımı gerçekleştirebilmektedir.

TWITTER ÜZERİNDEN ŞİKAYET!

Twitter üzerinden yapılan bazı isyan yorumları ise şöyle;

cavit @cavitziyadbeyli

#paribu bu nedir ya dünyanın tüm piyasalarında 5,2 en düşük sende hala 4,8 dalgamı geçiyorsun bizle

oncoin @oncoin2

#paribu pismanliktir.. sat talimati verdim  duşene kadar satmadi. siliyorumm hesabimi #binanceye geciyorum artik.

Murat AVCI @muratavci_51

Geçmiş emirler dahi açık görünüyor rezillik paçanızdan akıyor #paribu

Alihan Aydin @mikaellts61

#paribu 3 dakikadir veri akmiyor. Insanlara verdigin zarar yetmedi mi? Yapamiyorsaniz bu isi kapatin gidin!

Furkan @ffurkan721

#paribu satmaya çalışırken sorun çıkartıyor

simo @12060707

Chz 5 e dayandi #paribu paramizi vermez ben size soyliyim

Kaynak: Teknorium

YORUMLAR

  • 0 Yorum