Paribu'dan o iddialar hakkında açıklama

Paribu ile alakalı ortaya atılan cüzdanlar boşaltıldı iddialarına karşı resmi açıklama twitter üzerinden geldi.

Paribu'dan o iddialar hakkında açıklama
Editör: Hakan A.
08 Nisan 2021 - 14:57 - Güncelleme: 08 Nisan 2021 - 14:59
Son zamanlarda sıkça çöken sistemsel hatalar nedeniyle eleştirilerin hedefi olan Paribu ile alakalı cüzdanlar boşaltıldı iddiaları sonrasında resmi açıklama twitter üzerinden yapıldı.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 8 Nisan 2021 - İstanbul


Türkiye'nin önemli kripto para borsalarından biri olan Paribu, bazı kullanıcıların cüzdanlarının boşaltıldığına ilişkin paylaşım ve haberler için "asılsız, karalama, yalan" ifadelerini kullandı.

Paribu'da cüzdanlar boşaltıldı iddiaları gündeme bomba gibi düştü! 


Kripto para alım satım borsası olarak milyonların itibar ettiği, sürekli çöken ve şikayet var üzerinden son 24 saatte yüzlerce şikayet oluşturulmuş Paribu ile alakalı son olarak dün gece çıkan iddialar sonrasında açıklama yapıldı. 

Paribu resmi twitter hesabından yapılan açıklamada, "Paribu’da kullanıcı veri ve varlıkları kesintisiz uygulanan protokol ve prosedürlerle güvenle muhafaza edilmektedir. Konuyla ilgili karalama amaçlı, asılsız, yalan haber ve paylaşımlara itibar edilmemelidir." ifadelerine yer verildi.
   

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Yücel TAŞKIN
    1 hafta önce
    Kusura bakmayın bu kripto ya sizinle girdim ama artık sizinle oynamıyorum nedeni ise sürekli donmasıdır ne alım ne satım fırsatı vermiyorsunuz oynayanlar,sakın yoğunluk demeyin sisteminizi geliştirin kolay gelsin