Park Mavera Başakşehir projesi konut fiyatları güncellendi

İstanbul Başakşehir ilçesinde inşaa edilen Park Mavera konut projesi güncel fiyat listesi Şubat 2019 itibariyle güncellendi.

Park Mavera Başakşehir projesi konut fiyatları güncellendi
Editör: Hakan A.
04 Şubat 2019 - 12:16

Park Mavera konut projesi kapsamında 2019 yılı Ocak ayı sonu itibariyle konut fiyat güncellemesi yapıldı. Güncellenen yeni fiyatlar ile birlikte Şubat 2019 yılında Park Mavera konut fiyatları kaç liradan başlıyor? İşte yeni fiyat listesi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 4 Şubat 2019 - İstanbul


Çevre ve Şehircilik bakanlığı Toplu Konut idaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul Başakşehir bölgesinde hayata geçirilen Park Mavera projesi kapsamında konut fiyatlarını güncelledi.

Başakşehir Kayabaşı'nda inşaa edilen Park Mavera Projesinde benzer nitelikte olan bağımsız bölümlerin ortalama satış fiyatları 31 Ocak 2019 tarihi itibariyle geçerli olmak üzere güncellenerek KAP üzerinden yapılan açıklama ile duyuruldu. Gayrimenkul Sertifikaları Tebliği (VII-128.2)'nin 16 Maddesinin ç) bendi gereğince Park Mavera III Projesinde, gayrimenkul sertifikasına konu olmayan benzer nitelikte bağımsız bölümlerden satışta olanların ve satışı gerçekleşenlerin ortalama satış fiyatları aşağıda belirtilmiştir. 

2019 yılı Şubat ayı başı itibariyle güncellenen Park Mavera konut fiyatları aşağıda belirtildiği gibidsir. 

park mavera konut projesi şubat 2019 güncel fiyat listesi

İstanbul'un dev projelerinden biri olan Park Mavera Başakşehir Kayabaşı'nda inşaa ediliyor.  43 bin metrekarelik alan üzerinde 7 blokta toplam 556 daireden oluşan Park Mavera, her ayrıntısı ustalıkla düşünülmüş bir yaşam merkezi olarak planlandı. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan Park Mavera’da, ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz çift sosyal tesiste kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, Türk hamamı, fin hamamı, sauna ve buhar odaları standart ve ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum