Park MOZAİK’de ilk Bahar Şenliği

Park MOZAİK'de ilk Bahar Şenliği

TEPE ve MESA’nın ortak imzasını taşıyan Park MOZAİK ilk Bahar Şenliği’ni ikinci ilkbaharında düzenlendi.

Park MOZAİK'de ilk Bahar Şenliği
Editor: Hakan A.
16 Nisan 2018 - 13:03

Park MOZAİK’teki ikinci ilkbaharlarının keyfini doyasıya yaşayan Park MOZAİK sakinleri, baharı tüm dostları, yakınları ve sevdikleriyle birlikte ilkini gerçekleştirdikleri Bahar Şenliği ile karşıladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Nisan 2018 - İstanbul

Ankara Yaşamkent’te TEPE ve MESA gücüyle fark yaratan konut projesi Park MOZAİK’te yaşam tüm güzelliğiyle sürüyor. 
 
Park MOZAİK’teki bahar ile hayat bulan göz alıcı yeşil çimlerin üstünde gerçekleştirilen Bahar Şenliği’nde hem çocuklar hem de büyükler doyasıya eğlendi. Çocuklara özel bir festival havasında gerçekleştirilen şenlikte çocuklar en çok şişme oyuncağa ilgi gösterdi. İstedikleri şekilli balonların sahibi olan çocukların şenlikte bir diğer ilgi noktası yüz boyama oldu. Ilık bahar havasında baharın gelişinin şenlikle kutlandığı Park Mozaik’te çocuklar eğlenirken, yetişkinler de şenlik boyunca keyifli sohbetlerin ve kendilerine sunulan lezzetli tatların tadını çıkardı.

İnsanın ve yaşam kalitesinin önceliklerde ilk sıraya yerleştiren Park MOZAİK, Başkentin yatırım değeri sürekli artan bölgesi Yaşamkent’te yükseliyor. Her beklentiye ve zevke uygun mimari, sosyal yaşam ve peyzaj çeşitliliğini bir mozaik gibi bir araya getiren Park MOZAİK’te konut teslimatları, 2016 yılının Aralık ayında başladı. Türkiye’de inşaat sektörünün öncü ve güvenilir iki büyük firması TEPE ile MESA ortaklığının güçlü yapısı ve iki inşaat devinin deneyimi, Park MOZAİK’i tercih edenlere yüksek yaşam standartları ile birlikte kazandıran, sağlam ve güvenilir bir yatırım yapma şansı da sunuyor.

Toplam 75 bin metrekarelik geniş bir arazi üzerinde kurulu Park MOZAİK, 2+1’den, 6+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede sunduğu yaşam olanaklarıyla Başkentlilerin büyük ilgisini görüyor. Proje, özgün peyzajı, masmavi göleti, özel temalı 9 meydanı, avluları, mozaik yolları, spor alanları, hobi odaları ve farklı zevklere hitap eden tüm çeşitliliği ile yaşamı, mutluluğun renklerine boyuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum