Pega Kartal'daki Akzirve Daireleri 11 Mayıs'ta satışa çıkıyor

Akzirve ve Ege Yapı tarafından ortaklaşa hayata geçirilecekolan Pega Kartal projesi Akzirve dairelerinin satışlarına başlanıyor

Pega Kartal'daki Akzirve Daireleri 11 Mayıs'ta satışa çıkıyor
Editör: Hakan A.
10 Mayıs 2017 - 12:36

Akzirve Gayrimenkul ve Ege Yapı ortaklığıyla birlikte geliştirilen ‘Pega Kartal’ projesi kapsamında dairelerinin satışları başlıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Mayıs 2017 - İstanbul

İstanbul Anadolu yakası konut projeleri olarak Kartal’da hayata geçirilecek proje; metroya yürüme mesafesinde, yaşamaya hazır ve ulaşılabilir bir lokasyonda olması gibi avantajlarıyla dikkat çeken proje benzersiz deniz ve adalar manzarasıyla ön plana çıkıyor.

Akzirve, Pega Kartal’da 1+1’den 4+1’e kadar 80 ayrı daire seçeneği sunuyor. 348 bin TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla satışa sunulacak daireler, Türkiye’de 11 bölge müdürlüğü ile faaliyet gösteren Keller Williams aracılığıyla 11 Mayıs’tan itibaren yeni sahipleriyle buluşacak.

Toplam 15.536m2 arsa üzerinde, 39.600m2 proje alanına sahip olan Pega Kartal, E-5 yolu üzerinde, Kartal metro istasyonunun yanı başında bulunan lokasyonu ile ön plana çıkıyor. Proje, mimar Bünyamin Derman tarafından Kubizm akımından esinlenerek tasarlandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum