Pendik'te 6 Milyon 350 Bin TL'ye Büyükşehir'den satılık ticaret imarlı arsa

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Pendik ilçesinde mülkiyetinde olan 1455 metrekare büyüklüğündeki ticaret imarı olan arsayı ihalede satacak.

Pendik'te 6 Milyon 350 Bin TL'ye Büyükşehir'den satılık ticaret imarlı arsa
Editör: Hakan A.
12 Kasım 2020 - 08:43
Megaşehir İstanbul'da Anadolu Yakası'nda Pendik ilçesi sınırları içinde Büyükşehir Belediyesi arsa satacak. Pendik'te kapalı teklif usulü satılacak ticaret imarlı arsa için istenen muhammen bedel 6 Milyon 390 Bin TL. İşte ihaleye dair bilgiler ve diğer şartname ayrıntıları.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 12 Kasım 2020 - İstanbul


İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) mülkiyetinde bulunan gayrimenkul satışlarına bir yenisini daha ekledi. Büyükşehir, Pendik'te yer alan 1.455,28 m² büyüklüğünde olan ticaret imarlı arsayı satışa çıkardı.

Konuyla ilgili Resmi Gazete'de yayınlanan kapalı teklif usulü ihaleye  dair ayrıntılar ilan edildi. 25 Kasım tarihinde düzenlenecek ihalede satışa sunulan arsa, 6 Milyon 390 Bin TL muhammen bedelle satılacak. İhalenin teminat bedeli ise 191 Bin 722 TL olarak açıklandı.Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi Yenikapı Etkinlik Alanı, Kennedy Cad. No: 11/1 Fatih/İstanbul adresinde 25 Kasım tarihinde saat 11:00'de gerçekleştirilecek olan arsa satış ihalesi Fonlar İhale Yönetmeliği’nin 30. maddesine göre Kapalı Teklif Usulü yapılacak. 

İhaleye dair şartname 900 tL ödenerek, Mesken Müdürlüğü’nden satın alınabilir ya da aynı yerde ücretsiz görülebilir.  İhaleye katılmak isteyen isteklilerin, tekliflerini aşağıdaki belgelerle birlikte kapalı zarf içerisinde İhale Komisyonuna ibraz etmeleri gerekmektedir.


istanbul pendik arsa satış ihalesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum