Pig Finance (PIG) coin nedir, hangi borsalarda satılıyor? PIG Token geleceği ve fırsatları...

Yeni coinler arasınada yer alan Pig Finance (PIG) Token merak edilen coinler arasında. Peki Pig Finance nedir, nereden alınır? PIG coin hakkında bilmeniz gereken her şey...

Pig Finance (PIG) coin nedir, hangi borsalarda satılıyor? PIG Token geleceği ve fırsatları...
Editör: Hakan A.
11 Mayıs 2021 - 10:08 - Güncelleme: 12 Mayıs 2021 - 02:56
Pig Finance (PIG) token nedir? Hangi kripto para borsalarında Pig Finance (PIG) token satışı yapılıyor? PIG coin nereden satın alınır?

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 11 Mayıs 2021 - İstanbul


Kripto para piyasalarına her yeni gün farklı bir Token girmeye devame diyor. Son olarak kripto para borsalarına giren yeni coinler artasında Pig Finance (PIG) token yer alıyor. İşte PIG coin hakkında bilmeniz gerekenler.

Bol sıfırı olan içerisinde fırsatlar barndıran biraz yükseldiğinde kişiyi milyoner yapabilecek kapasitede coinler piyasaya girmeye devam ediyor. Bazı coinlerden para kazanmak oldukça zor olurken, bazı coinler yeni çıktığından ötürü kazanç sağlamak daha kolay olabiliyor.


Pig Finance Hakkında

Bugün için Pig Finance fiyat $0,00000372 24 saatlik ticaret $290.712.823 hacmiyle şeklindedir. Fiyat son 24 saatte 273.2% artmıştır.It has a circulating supply of 0 PIG coins and a max supply of 1 Katrilyon. PancakeSwap (v1), şu anda bunun ticaretinin yapıldığı en aktif piyasadır.

SHİBA INU neden TT oldu? Shiba coin sert yükselmeden yataya geçti... 

Reef coin Paribu'da listelendi yüzde 30 arttı! Reef nedir, fiyatı geleceği... 

Akita coin fiyat analizi! AKITA Token 12 Mayıs grafik, analiz yorum

Shiba (SHIB) Token nedir, neden gündem oldu? SHIB coin 8 Mayıs sert yükseldi yüzde 128 kar etti

Akita Inu (AKITA) nedir, piyasa değeri, fiyatı kaç TL? AKITA coin nereden alınır, hangi borsada işlem görüyor?


Pig Finance (PIG)


PIG, yüksek verimli, sürtünmesiz bir tarım belirtecidir. Her işlemde% 5 vergi vardır:% 3 likiditeye kilitlenir% 2 PIG sahiplerine tutulan PIG miktarıyla orantılı olarak dağıtılır. Varlıkları likidite ve kalıcı kayıp riskleri için eşleştirme komplikasyonları olmadan kolay tarımın keyfini çıkarın.

PIG gizli bir şekilde başlatıldı. PIG arzının% 100'ü likidite olarak tohumlandı. Bu, ekip üyelerine satış öncesi ve tahsis olmaması anlamına gelir. Pancakeswap'te likidite kilitlendi ve sözleşmenin mülkiyeti yanık adresine devredildi. Başlatma sırasında ekip tahsisi olmaması, PIG'nin% 100 topluluk liderliğinde olduğu anlamına gelir. Arzın% 50'si başlatma sırasında Kara Delik'e gönderildi. Çok büyük olduğu için% 2'lik vergi dağılımının önemli bir miktarını absorbe ederek üstel hiperdeflasyona neden olur.

PIG coin nereden, hangi borsalardan satın alınabilir?

Pig Finance ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar MXC, LBank, PancakeSwap, ve Hotbit. Listeleme yapan borsalar olarak biliniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum