Piyalepaşa İstanbul, 2016 Emlak Fuarında

Piyalepaşa İstanbul, 2016 Emlak Fuarında

Polat imzalı, İstanbul'un en büyük kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul, CNR Emlak Fuarı 2016'daki yerini aldı.

16 Kasım 2016 - 16:42

İstanbul’un tam kalbi sayılan Beyoğlu ilçesinde Polat markasının 60 yıllık bilgi birikimi ve güvencesiyle yükselen "Piyalepaşa İstanbul", Emlak fuarı 4. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı’nda yatırımcısıyla buluşuyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Kasım 2016 - İstanbul

Türkiye’nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olan ve 800 milyon Dolar’lık yatırımla Beyoğlu’nun kalbinde hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, 17-20 Kasım 2016 tarihleri arasında, CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenecek CNR Emlak Fuarı’nda ulusal ve uluslararası yatırımcılarla bir araya geliyor.

İstanbul’un en eski ve değerli semtlerinden Piyalepaşa’da 82 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, İstanbulluların özlemini duyduğu mahalle hayatını yeniden canlandırmayı hedefliyor. Konut sahibi olmak isteyenlerin tüm ihtiyaç ve beklentileri düşünülerek tasarlanan projede; 1+0’dan 4+1’e kadar değişen farklı büyüklük ve tipte 760 konut ve 190 rezidansın yanı sıra ofis, otel ve Alışveriş Sokağı da (AVS) yer alıyor.

Konut, rezidans, ofis, otel ve Alışveriş Sokağı’ndan oluşan karma kullanım projesi olarak hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, 8. hall C02 numaralı stantta ziyaretçilerini ağırlayacak.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..