Reklamı Geç
Piyalepaşa İstanbul ödülleri topladı

Piyalepaşa İstanbul ödülleri topladı

Polat imzalı Piyalepaşa İstanbul, International Property Awards (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) tarafından farklı kategorilerde dört ödüle layık görüldü.

29 Ekim 2016 - 17:02 - Güncelleme: 30 Ekim 2016 - 07:39

Özel sektör eliyle Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından Beyoğlu bölgesinde hayata geçirilen Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Piyalepaşa İstanbul dört farklı ödül aldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Ekim 2016 - İstanbul

Piyalepaşa İstanbul International Property Awards kapsamında; ‘En İyi Örnek Daire İç Mimari Tasarımı’, ‘ En İyi Karma Kullanımlı Proje İç Mimari Tasarımı’ ve ‘En İyi Gayrimenkul Pazarlaması’ kategorilerinde aldığı üç ödülün yanı sıra kıtaların yarıştığı “En İyi Örnek Daire İç Mimari Tasarımı” kategorilerinde ödülleri topladı. 27 Ekim tarihinde Londra’da gerçekleştirilen ödül töreni öncesinde projeler 70 uzman kişiden oluşan uluslararası jürinin elemesinden geçti.

Piyalepaşa İstanbul proje fiyatları, ödeme bilgileri, konut fiyat listesi, teslim tarihi, konut metrekareleri hakkında hızlı bilgi almak için buraya bakınız!

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan şirketin patronu Adnan Polat, “Piyalepaşa İstanbul uluslararası arenada da başarısını kanıtladı” dedi.

Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat açıklamasında, "Piyalepaşa İstanbul'un dünya çapında da prestijli bir proje olduğunun bir kere daha kanıtlamış oldu. Geçtiğimiz aylarda temel atma töreniyle birlikte önemli bir aşama kat ettiğimiz Piyalepaşa İstanbul, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da büyük ilgi görmektedir. International Property Awards’tan dört ödül almamız da bu başarının göstergesidir. Projemizin dünyanın saygın kuruluşları tarafından da takdir edilmesi ne kadar başarılı ve sürdürülebilir olduğunun da kanıtıdır“ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..