Reklamı Geç
Piyalepaşa İstanbul projesinde satışa sunulan 2. etaba özel yeni...

Piyalepaşa İstanbul projesinde satışa sunulan 2. etaba özel yeni kampanya

Polat imzalı Piyalepaşa İstanbul karma projesi kapsamında 2. Etap'taki evlerin satışına düzenlenen lansmanla başlandı. Piyalepaşa İstanbul 2. Etap evleri için yeni kampanya ile avantajlı fiyatlarla ev sahibi olunabiliyor. Tüm ayrıntılar emlakpencerem.com da.

29 Mart 2017 - 14:36 - Güncelleme: 29 Mart 2017 - 14:40

Polat’ın gücüyle İstanbul’un kalbi ve tam  merkezi olan Beyoğlu Piyalepaşa’da, toplamda 800 milyon Dolar’lık yatırımla hayata geçirilen dev proje Piyalepaşa İstanbul, yatırımcının ilgisi ve güveniyle ikinci etap evlerini belirlenen tarihten öne çekerek satışa çıkardı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Mart 2017 - İstanbul

Bugün düzenlenen Piyalepaşa İstanbul yeni etap lansmanıyla satışa sunulan 2. Etap'taki evlerin satışına özel olarak hazırlanan kampanya sayesinde ev sahibi olmak isteyenlere özel ister yüzde 35 peşin, 60 ay 0 faiz; ister yüzde 35 peşin 120 ay 0.45 faiz seçeneği sunuluyor.

Konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş sokağı sayesinde karma konseptini alıcısına sunan Piyalepaşa İstanbul yeni kampanya, kişiye özel ödeme seçenekleri ve yüzde 1 KDV avantajıyla, tamamlandığında yatırımcısına yüzde 100 prim sağlayacak.

PİYALEPAŞA İSTANBUL PROJESİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Yaşam 2018’de başlayacak

İstanbul’un en değerli semtlerinden Beyoğlu Piyalepaşa bölgesinde, Polat markasının 60 yıllık köklü geçmişini ve gücünü arkasına alarak yükselen Piyalepaşa İstanbul karma projesi kapsamında yer alan 1. Etap satışlarını başarıyla gerçekleştirmesinin hemen peşinden bugün itibariyle toplamda 205 daireden oluşan 2.etap evlerin de satışlarına başlandı.

 Piyalepaşa İstanbul, yatırımcılarına kazandırdığı prim, sunduğu farklı kampanyalar, ödeme kolaylıkları ve yüzde 1 KDV avantajı sayesinde satış rakamlarını artırmaya devam ediyor. Özellikle büyük ve geniş ailelere hitap eden bu yeni açılan bloklarda 3+1 ve 4+1 daireler çoğunlukta bulunuyor. Bunun yanı sıra projede 1+0, 1+1 ve 2+1 daireler de satışa sunuldu.

Piyalepaşa İstanbul projesinde satışa sunulan 2. etaba özel yeni kampanya!

Yeni etap özelinde uygulanan kampanyada ister yüzde 35 peşin, 60 ay 0 faiz; ister yüzde 35 peşin 120 ay 0.45 faiz seçeneğiyle daire sahibi olmak mümkün. Ödeme konusunda kişiye özel çok sayıda ayrıcalığın da sunulduğu Piyalepaşa İstanbul’da konutların metrekare birim fiyatı 10 bin 500 TL’den, rezidansların ise 13 bin TL’den başlıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler, kişiye özel yüzlerce ödeme seçeneği ile ödeme planını şekillendirebiliyor.

Projenin lansman toplantısında yeni etap evlerin satışına ve kampanyaya ilişkin açıklamalarda bulunan Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, “Gayrimenkul sektörü, ekonomik, siyasi ve toplumsal alanda yaşanan olumsuzluklara rağmen büyümesini sürdürüyor. Gayrimenkul ülkemizde halen en güvenli ve zamansız bir yatırım aracı. Koşullar, olaylar ne olursa olsun, Türk halkı gayrimenkule yatırım yapmaya devam ediyor. Son 5 yıla baktığımızda da bunu net olarak görüyoruz. Türkiye’de son 5 yıldır 1 milyonun üzerinde konut satışı gerçekleşiyor. Ülkemizin içinde bulunduğu konjonktüre rağmen sektörümüzün yükselen bir grafik elde etmesi de gayrimenkule duyulan güvenin bir göstergesi. 2017 için de bunun devam edeceğini düşünüyoruz. Biz Piyalepaşa İstanbul olarak hem sektörü hem de yatırımcılarımızı kendi finansman modellerimizle de destekleyerek farklı kampanya ve yüzlerce ödeme alternatifi sunuyoruz. Milli birlik ve beraberliğin son derece önemli olduğu bugünlerde istihdamı da artırıp, ekonominin güçlü kalabilmesi için bütün gücümüzle çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz. Şu anda sadece Piyalepaşa İstanbul’da 500’u aşkın çalışanımız var, bu rakamı yıl sonuna kadar yüzde yüz artırmayı ve bini aşkın kişiye istihdam sağlamayı planlıyoruz" dedi.

Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel, “Piyalepaşa İstanbul’un yeni etabını hedeflediğimiz tarihten önce satışa açtık. Öncelikle bizi tercih eden yatırımcılarımıza teşekkür ediyoruz. Polat’ın 60 yıllık gücü ve kalitesiyle hayata geçirdiğimiz Piyalepaşa İstanbul tamamlandığında hem Beyoğlu’na hem de İstanbul’a büyük bir katma değer sağlayacak. Projemizin en büyük özelliği Beyoğlu’nun merkezinde yer alıyor olması. Kasım 2015 yılında satışa başladığımız projemizin yaklaşık yüzde 45’inin satışını gerçekleştirdik. Bunun da hem sektör hem de bizim açımızdan güzel bir başarı olduğunu düşünüyoruz. Elbette bu süre içerisinde müşterilerimize her zaman farklı ve özel kampanyalar sunduk. Bu yeni etapla birlikte yeni kampanyamızı da başlatıyoruz. Piyalepaşa İstanbul’da 2. Etaba özel olarak hazırladığımız kampanyada ister yüzde 35 peşin, 60 ay 0 faiz; ister yüzde 35 peşin 120 ay 0.45 faiz seçeneğiyle daire sahibi olmak mümkün” ifadelerini kullandı.

Piyalepaşa İstanbul projesi nerede, nasıl gidilir?

İstanbul'un tam kalbinde hayat bulan Piyalepaşa İstanbul, ulaşım açısından da merkezi bir konumda yükselirken,  Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin cazibe merkezlerine sadece birkaç dakika içinde ulaşma imkânı sunan proje, D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kâğıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere oldukça yakın bir lokasyonda konumlu.

Proje hakkında daha fazla bilgi için ve talep formu doldurmak için buraya bakabilirsiniz

Web: www.piyalepasa.com.tr

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..