Polat Alemdar çok derinden EDHO'ya tepeden inecek

Polat Alemdar efsanesi Eşkiya Dünya'ya Hükümdar Olmaz dizisine derin devlet olarak inecek iddiaları yeniden alevlendi.

Polat Alemdar çok derinden EDHO'ya tepeden inecek
Editör: Hakan A.
29 Ekim 2020 - 09:25
Türkiye'nin efsane dizilerinden Kurtlar Vadisi Pusu yıllarca ekranlarda Polat Alemdar karakteri ile milyonların sevgilisi olurken, Çakır hala unutulamadı. Ortaya atılan iddialar arasında Necati Şaşmaz ve Oktay Kaynarca EDHO'da yeniden bir araya gelecek. Kısa süreli olsa da Polat Alemdar karakteri bir kez daha farklı bir dizi ile canlanacak.

Eşikiya Dünya'ya Hükümdar Olmaz (EDHO) dolu dizgin devam ederken, milyonlar her Salı akşamı yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Dizi reyting rekorları kırmaya büyük bir heyecanla takip ediliirken, son günlerde Polat Alemdar iddiaları bir kez daha ortaya atıldı.

Polat Alemdar karakterine can veren ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, EDHO'ya girecek iddiası son günlerde yeniden dillendi. Şu sıralar yol ayrıı yaşayan, Alparslan'ın yeni oluşumu, diğer tehditler sonrasında yanlız kalan Çakırbeyli ailesine destek için Polat Alemdar karakteri bir kez daha ortaya çıkacağı iddialar arasında.

Posta gazetesi'nn haberine göre, Necati Şaşmaz'ın Kurtlar Vadisi dizisinde Çakır karakterini canlandıran ve şimdi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır Çakırbeyli, karakterini canlandıran Oktay Kaynarca ile yeniden aynı projede buluşacak olması izleyicilerde heyecan yarattı.İddiaya göre Necati Şaşmaz, diziye Polat Alemdar karakteriyle katılacak ve dizide bir süre kalacak. Polat Alemdar, gizli devlet adamı olarak Hızır Çakırbeyli ve ailesiyle masaya oturacak.

polat alemdar edho


Milyonların büyük bir ilgiyle izlediği EDHO'da böyle bir yenilik şimdiden olumlu karşılanırken, Polat Alemdar'ın diziye girip girmeyeceği kesin değilken, iddiaların bile diziye ayrı bir hava katacağına inanılıyor.

Yıllarca Kurtlar Vadisi'nde birlikte oynayan Çakır ile Polat EDHO'da iyi işler yapar diye düşünenlerin sayısı az değil. Necati Şaşmaz'ın sahibi oladuğu Pana Yapım film şirketi tarafından çekilen Eşkiya Dünya'ya Hükümdar Olmaz Dizisi'nin yeni bölümleri ise heyecanla bekleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum