Polatyol`dan1 Milyar yatırımla Eston Şehir Koru

Polatyol Eston Şehir Koru projesini 1 milyar TL yatırımla hayata geçiriyor. Dev proje Eston Şehir Koru görücüye çıktı, bahçeli evler satışa sunuldu. Projedeki evlerin satış fiyatları ve ödeme bilgileri için tıklayın.

Polatyol`dan1 Milyar yatırımla Eston Şehir Koru

Polatyol Eston Şehir Koru projesini 1 milyar TL yatırımla hayata geçiriyor. Dev proje Eston Şehir Koru görücüye çıktı, bahçeli evler satışa sunuldu. Projedeki evlerin satış fiyatları ve ödeme bilgileri için tıklayın.

Polatyol`dan1 Milyar yatırımla Eston Şehir Koru
Editor: Hakan A.
14 Kasım 2017 - 15:20 - Güncelleme: 14 Kasım 2017 - 21:31

Türk inşaat sektöründe hayata geçirdiği önemli projeleriyle adından söz ettiren köklü gruplarından bii olan Polatyol, Eston Şehir projesinde yeni gayrimenkul projesi Eston Şehir Koru’yu görücüye çıkardı. 1 Milyar lira bedelle yatırımı gerçekleştirilecek dev proje Eston Şehir Koru tanıtımı gerçekleştirildi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Kasım 2017 - İstanbul

Türkiye inşaat sektörünün köklü grupları arasında bulunan ve dünyanın en büyük 250 müteahhitlerinden biri olan Polatyol, 1090 konut ve 31 ticari birimin yer aldığı dev projesi Eston Şehir Koru'yu düzenlediği toplantıyla tanıttı.

Markalı konut projesi üretiminde hayata geçirdiği dev projelerle adından bahsettiren Polatyol, Eston Şehir Koru projesinde satışlara düzenlediği basın lansmanı ile start verdi. Nefes aldıran meydanları, koruları, açık hava sineması, amfi tiyatrosu, meyve bahçeleri, göleti ve özel evcil hayvan parkı gibi eşsiz imkânları alıcısına sunuyor.

Polatyol, yeni projesini görücüye çıkarırken, projenin reklam yüzü ise, doğa dostu kimliğiyle tanınan ünlü belgesel yapımcısı Serdar Kılıç olarak açıklandı. Eston Şehir Koru projesi lansmanında konuşan reklam yüzü Serdar Kılıç projeden kazandığı tüm geliri çocuklara bağışlayacağını açıklarken, “Kırsalda yaşayan, okuması için anne babasının gayret ettiği, gayretli olduğunu gözlemlediğim 150 çocuğu tek tek seçip onların eğitimi için çaba harcayacağım” dedi. 

Eston Şehir Koru konut projesi kapsamında, ağırlıklı olarak Villa, Katlı Villa, 5 katlı Koru Konakları ve 7-8 katlı Koru Evleri’yle toplam 1090 konut ila 31 ticari birimden oluşacak. Dev büyüklükteki projenin 2019’un ikinci yarısında tamamlanması planlanırken, proje 2+1’den başlayarak 5,5+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede konut tiplerinin yer alacağı kaydedildi. Eston Şehir Koru projesinde satışa sunulan konutların satış fiyatları ise 5 bin 500 TL metrekare birim fiyatıyla satışa sunuldu.

Projede yer alan en küçük daire 126 metrekare ve 640 bin TL’den satışa çıkarken, bahçeli evlerin satış fiyatlarının 900 bin TL ile 1500 TL arasında değiştiği, kişiye özel ödeme imkanı sağlanan projede yüzde 5 peşinat teslimde ödemeye başla kampanyasıyla alıcısına sunuldu.

polatyol Eston Şehir Koru projesi

Eston Şehir Koru lansmanında konuşan Polatyol Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, “Yeni gayrimenkul projemiz Eston Şehir Koru, tıpkı Mahallem projemizde olduğu gibi Bahçeşehir’in gerçek dokusuna uygun, yeşille iç içe az yoğunluklu bir proje oldu. Eston Şehir Koru’yu, 4 bin kişilik keyifli bir kasaba olarak planladık. 215 dönüm üzerine inşa edilecek projede 90 dönüm yeşil alan, 25 dönüm aktivite alanı planlandı. Meyve ve sebze bahçeleri, amfi tiyatro, açık hava sineması, evcil hayvan parkı, meydanları ve korularıyla hayat enerjimizi koruyacak çok özel bir projeyi hayata geçirmenin heyecanını yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Projenin lansman tanıtımı bu sabah düzenlenen toplantı ile gerçekleştirilirken merak edenler için "`Eston Şehir Koru` güncel fiyat listesi 2017 Kasım" lansman sonrası güncel fiyatları ve ödeme bilgileri detayları.

YORUMLAR

  • 0 Yorum