Posta gazetesi manşetleri 1 Haziran 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 1 Haziran 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 1 Haziran 2017 Perşembe günü sabahında Umut Bandosu manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

01 Haziran 2017 - 07:12

Yeni aya girilirken,  Posta gazetesi manşetlerine 1 Haziran 2017 Perşembe günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Haziran 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 1 Haziran 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Mustafa Ceceli 7 gün önce boşandı çok yakında evlenecek, Tarkan 12 milyon liraya reklamda oynayacak, Psikolojim bozuldu diyen şoför yolcuları otobüsten indirdi, Türkiye'de 5 kişiden biri şişko, Her gün 13 kişi trafikte ölüyor, Dünyanın en büyük gemisi Boğaz'dan Ada geçti, Düğün filmi yerine tazminat, Diyarbakır'da 3 asker şehit, Çemişgezekli Çoban TEOG'da ikinci oldu, Drone uçurdu 10 ay hapis aldı, GEZİ'ye giriş yasağı, Afganistan'da DEAŞ katliamı 80 ölü, Doktordan hastaya ders gibi ceza başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, "Umut Bandosu" manşetiyle habere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 1 Haziran 2017 Perşembe Posta Gazetesi manşetleri

posa

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..