Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 1 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 1 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Yeni aya girilirken, Posta gazetesi 1 Mart 2017 Çarşamba sabahında Geleceğini çaldılar manşetiyle habere yer verdi. Posta 1.sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

01 Mart 2017 - 07:48

 Posta gazetesi manşetlerine yeni ayın ilk sabahında 1 Mart 2017 Çarşamba günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 1 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Yüzde 99.9 kadınım, Ticari açılım, Beren'den kaynana mesajı, Şeker gibi şekerleme, Tarih yazdı, 13 yıl sonra ilk kez su içti, Uçakta sigara teftişi yaptı, Zula'dan FETÖ'cü çıktı, Bayrak tartışması, 4 öğrenciyi bıçakladı serbest bırakıldı başlıklarıyla haberlere 1. sayfasından geniş yer verdi.

Posta gazetesi yeni ayın ilk gününde ana sayfasında, Adana'da kendilerini polis olarak tanıtan dolandırıcılar Nurten Yavuz'u arayıp FETÖ'cü polisler evinizi basacak dedi. Çok korkan Nurten Yavuz, temizlik işçisi eşiyle yaptıkları tüm birikimi dolandırıcılara kaptırdı. Anne 6 aylık oğlumun geleceğini çaldılar diye isyan etti haberine geniş yer veren gazete, "Geleceğini çaldılar" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 1 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

1 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..