Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 1 Nisan 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 1 Nisan 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 1 Nisan 2017 Cumartesi günü sabahındaAç kapıyı Veysel efendi Güdük Necmi geliyor manşetleriyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

01 Nisan 2017 - 07:46

 Posta gazetesi manşetlerine 1 Nisan 2017 Cumartesi günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Nisan 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 1 Nisan 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Gülşen-Ozan Çolakoğlu çiftinin Bebek bereketi, Gökçe Bahadır: Yanlış adamlara aşık oluyoruz, Meryem Uzerli-Alp Özcan: Yeniden aşk, Erkan Özerman Sihirli değneği devrediyor, 11 darbeci pilot 68 kişiyi şehit etti, Atilla Taş'a 7 ay sonra tahliye, Başbakan Ortak yayında başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hababam Sınıfı'nın Güdük Necmi'si, Türk sineması'nın yüzü hep gülen yıldızı Halit Akçatepe dün 79 yaşında öldü. O artık en yakın dostları, Damat Ferit'in, İnek Şaban'ın yanında haberine yer veren gazete, "Aç kapıyı Veysel efendi Güdük Necmi geliyor" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 1 Nisan 2017 Cumartesi Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/04/1495403.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..