Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 10 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 10 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 10 Mart 2017 Cuma sabahında Önce Amerika, Şimdi de Rusya manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

10 Mart 2017 - 07:52

 Posta gazetesi manşetlerine 10 Mart 2017 Cuma sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 10 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Memur emeklisine ek ikramiye bu ay yatıyor, Şemsiyeyi hazır edin, Elif Şili'yi Fethetti, 3 Bin 300 yaşında, Prof. Dr. Ahmet Ercan Deprem için tarih verdi, Bahçeli'den sabır uyarısı, Mucize takım, Fahriye'de olsan çeyrek takıyorlar, Bedelli yok, 7 ayda 4'üncü görüşme: Zirve öncesi müjde geldi, Üniversitelerde 15 bin suriyeli var, FETÖ'cüydü öldürdüm, Darbeci askerlere ip attılar başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Geçen yıl Amerikan askerleri Türkiye'nin tepkisine rağmen terör örgütü PKK'nın Suriye'deki kolu YPG'nin armasını kollarına takmıştı. Dün'de Menbiç'teki Rus askerler çoğunluğu YPG'li olan Suriye Demokrat Güçleri'nin armasını taktı haberine geniş yer veren gazete, "Önce Amerika, Şimdi de Rusya" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 10 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

0 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..