Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 10 Nisan 2017 Gazeteler Posta oku

Posta Gazetesi manşetleri 10 Nisan 2017 Gazeteler Posta oku

Posta gazetesi 10 Nisan 2017 Pazartesi günü sabahında Korkunç manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

10 Nisan 2017 - 08:24

 Posta gazetesi haftanın ilk iş günü sabahı manşetlerine 10 Nisan 2017 Pazartesi günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Nisan 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 10 Nisan 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Canan Karatay'a kızdı arı oldu; Yakalarsam vız vız..., Eeklilik için primi yetmeyen SSK'lıya fırsat, Yaz geldi kış gitmedi, Fotosop değil Foto Şok, Sinan Oğan'dan suikast iddiası, Amerikan Elçisi 1 saat halay çekti, Balon faciasında diplomat öldü, Trump'a gözdağı Vurursan vururuz, İki Kilisde DEAŞ katliamı; Hristiyan lideri Müslüman kadın kurtarıldı, 100'üncü güne 100 adım başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Mersin'de 12.katın balkonundan kazayla düştüğü sanılan 3.5 yaşındaki Hira'nın ölümü ile ilgili akrabası Türkan İlhan tutuklandı. Kadın Kucağımdan kaydı derken Hira'nın ailesi Kızımızı bilerek aşağı attı dedi haberine geniş yer veren gazete, "Korkunç" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 10 Nisan 2017 Pazartesi Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/04/7858078.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..