Posta gazetesi manşetleri 10 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 10 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 10 Temmuz Pazartesi günü sabahında Büyük buluşma manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

10 Temmuz 2017 - 08:24

Posta gazetesi manşetlerine 10 Temmuz 2017 Pazartesi günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Temmuz 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi? 

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?  Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP ideri Kılıçdaroğlu'nun 15 Haziran'da Ankara'dan başlattığı Adalet Yürüyüşü İstanbul Maltepe'de dün bitti. CHP'nin 2 milyon kişi katıldı dediği mitingde tek slogan vardı: Hak, hukuk, adalet. Kılıçdaroğlu, Bu yürüyüş son değil ilk adımımızdır diye konuştu haberine geniş yer veren gazete, "Büyük buluşma" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, devlet kurumlarındaki FETÖ temizliğinin ne kadar süreceğine ilişkin zaman verilmeyeceğini belirtip Virüse yakalandığımız yerde gerekeni yapacağız. Asla taviz vermeyeceğiz dedi haberine geniş yer veren gazete, "Virüs temizlenmeli ki devlet ayakta kalsın" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 10 Temmuz 2017 Pazartesi Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi ana sayfasında bu sabah,

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..