Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 11 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 11 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Haftasonu Posta gazetesi 11 Mart 2017 Cumartesi sabahında Cesaret faciası manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

11 Mart 2017 - 08:29

 Posta gazetesi manşetlerine 11 Mart 2017 Cumartesi haftasonu sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 11 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Bu adamı tanıdınız mı? İşte yeni Kenan Şeranoğlu, Sanatsal sevişme, Çağla Şikel'de estetik yokmuş, Işın Karaca: Yanlış insan seçme ustasıyım, Öykü Serter: Cıvık erkek sevmem, Ah şu yıllar, Miras kavgası bitti, Avrupa'ya Türk damgası, Yeniden vizesiz Rusya, Ağzınız alışmasın, Kıskançlığın batsın, 4 Hayırcıya ihraç başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Eczacıbaşı'na ait helikopterin 2 pilotu deneyimlerine güvenip yoğun sise rağmen havalandı. İstanbul Büyükçekmece'deki televizyon kulesine çarptılar. Helikopter infilak etti. Pilotlar ve 4'ü Rus 5 yolcu öldü haberine yer veren gazete, "Cesaret faciası" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 11 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

11 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..