Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 11 Mayıs 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 11 Mayıs 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 11 Mayıs 2017 Perşembe günü sabahında Cumhurbaşkanı Erdoğan; Yenilir yutulur gibi değil manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

11 Mayıs 2017 - 07:09

Posta gazetesi manşetlerine 11 Mayıs 2017 Perşembe günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Mayıs 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 11 Mayıs 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Ceza üstüne ceza, Özcan'a 18 yaş küçük sevgili, Çok güzel ve anlamlı ödül, Vicdansız, Ölümün kıyısında 5 dakika, Yıldırım'ın yeni görevi belli oldu; 21 Mayıs'ta 2.Adam olacak başlıklarıyla günün önemli haberlerine yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Amerika, Terör örgütü PKK'nın Suriye'deki kolu YPG'ye tanklar, füzeler ve ağır makineli silahlar verecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yenilir yutulur gibi değil. 16 Mayıs'ta endişelerimizi Trump'a ileteceğim dediği habere geniş yer veren gazete, "Yenilir yutulur gibi değil" manşetini attı.

15 Temmuz gecesi darbeci teröristlere direnen, darbeyle ilgili ilk FETÖ iddianamesini hazırlayan Denizli Başsavcısı Mustafa Alper trafik terörü yüzünden can verdi haberine geniş yer veren gazete, "Terör Kurbanı" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 11 Mayıs 2017 Perşembe Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi manşetleri,

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..