Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri - 11 Ocak 2017 Gazeteler Posta oku

Posta Gazetesi manşetleri - 11 Ocak 2017 Gazeteler Posta oku

11 Ocak 2017 Posta gazetesi manşetleri. Posta 1.sayfa manşetlerine anayasa görüşmelerine ve bazı güncel haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi 1.sayfaya başlıklara hangi olaylar nasıl yansıdı. Posta gazetesi oku, 11 Ocak çarşamba günü sabahı Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

11 Ocak 2017 - 07:36

 Posta gazetesi manşetlerine  11 Ocak 2017 pazar günü İstanbul'da yaşanan kar esaretine ve çok önemli başlıklara manşetten geniş yer ayırdı.  Posta hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Ocak 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 11 Ocak 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Bugün 4 sayfa bulmaca gazetesi veren Posta gazetesi, Merkez Bankası''nın dolar ve Euro'ya müdahalesini üst manşetten gördü, "Dolar&Euro alev alev" aşlığını attı. Benzine 7 kuruş zam haberine yer verdi.

"Tesadüfün Bu kadarı" oyuncu Elçin songu haberine yer verirken, Demet Şener ve İbrahim Kutluay haberini "Tamamen Duygusal " başlığıyla gördü, Meryem Uzerli'nin haberine yer veren Posta gazetesi "Oktay Tipim Değil" başlığını attı.

Ataköy 5.Kısım camminde yaşanan faciaya yer veren Posta, " Camide facia 1 ölü 40 yaralı İmam Bildiğini Okudu" başlığıyla gördü.

Bursa'da yaşanan olaya geniş yer veren Posta gazetesi, "Donduk Kaldık" manşetiyle gördü...

Anayasa görüşmelerinde gizli oylamaya yer ayıran Posta " Fire:17 Evet:338" manşetini attı. 

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 11 Ocak 2017 Posta Gazetesi manşetleri

11 Ocak 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..