Posta gazetesi manşetleri 11 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 11 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 11 Temmuz Salı günü sabahında "Skandal" manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

11 Temmuz 2017 - 08:02

Posta gazetesi manşetlerine 11 Temmuz 2017 Salı günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Temmuz 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi? 

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?  Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Sakarya'da 9 aylık hamile Suriyeli kadına tecavüz ettikten sonra 11 aylık bebeğiyle birlikte öldüren iki katilden biri olan Birol Karacal'ın 8 yıl önce engelli bir kıza cinsel tacizde bulunduğu ortaya çıktı. Katil, aldığı ceza Yargıtay'da bir türlü onaylanmadığı için elini kolunu sallayarak aramızda geziyormuş haberine geniş yer veren gazete, "Skandal" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 11 Temmuz 2017 Salı Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi manşetleri,

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..