Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 12 Mart 2017 Pazar Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 12 Mart 2017 Pazar Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 12 Mart 2017 Pazar günü sabahında Bunlar Faşist manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

12 Mart 2017 - 08:44

 Posta gazetesi manşetlerine 12 Mart 2017 Pazar günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 12 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Ebru Gündeş: Mağazayı Yalıya taşıdı, Nejat İşler: Ölümü yakından gördüm Çekimde ağladı, Hande Yener: Bana çöl bulun dedi son klibini Kapadokya'da çekti, Aleyna Tilki'nin psikopat hayranı dehşet saçtı: Aşığım diyerek bıçakladı, Murat Boz-Aslı Enver: Kafama takmıyorum, Mustafa Sandal: Nefesii kesiyor başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Rotterdam'a gidecek olan Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'na Hollanda uçuş izni vermedi. Aile Bakanı Kaya'yı da konsolosluğa sokmadı. Erdoğan, Hollanda'ya sert tepki gösterdi: "Bunlar faşist" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 12 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

12 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..