Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 12 Mayıs 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 12 Mayıs 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 12 Mayıs 2017 Cuma günü sabahında Tokat gibi manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

12 Mayıs 2017 - 06:58

Haftanın son iş günü Posta gazetesi manşetlerine 12 Mayıs 2017 Cuma günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Mayıs 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 12 Mayıs 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

 Ajda komşuya kaçtı, Nicole Kidman anlaşma yaptı, Kerem ile Aslı, Bodrum efsanesi tarihe karıştı, Palalı saldırgana 3 yıl hapis, Bu havuz 7 milyon TL, Otobüste servet unuttu, Şarlatanlar firarda, Hamile doktora trafikte kurşun, Teröre 3 şehit, Bora hedefi 12'den vurdu, 650 yıllık türbe tıra yüklendi başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Amerika, DEAŞ ile mücadelede üstün başarı gösteren Türk subaya İncirlik Üssü'nde törenle madalya verdi. Subay Bana bu madalyayı verenler, düşmanımız YPG ile işbirliği yapıyor. Onurum bu madalyayı kabul etmeme müsade etmez deyip töreni terk etti haberine geniş yer veren gazete, "Tokat gibi" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 12 Mayıs 2017 Cuma Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..