Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 12 Nisan 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 12 Nisan 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 12 Nisan 2017 Çarşamba günü sabahında Dehşet Çukuru manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

12 Nisan 2017 - 07:37

 Posta gazetesi günü sabahı manşetlerine 12 Nisan 2017 Çarşamba günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Nisan 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 12 Nisan 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

İl il trafik sigortası, Öykü Gürman; Havalimanında sevgili buldu, Çağatay Ulusoy; Korkuttu, Birce Akalay; Yeni aşk, Şok patlama, Çirkin saldırı, İnsanın ölesi geliyor, Oylar geldi başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Adana'da Hikmet Barlık, 3 oğlu ve 2 torunuyla, gelini ve torununu evlerini basıp kaçırdı. Gelin 9 kurşunla, torun başı ezilerek öldürüldü. Vahşetin gerekçesi: Erkeklerle gezmek haberine geniş yer veren gazete, "3 Kuşak Vahşet" manşetini attı.

Diyarbakır Bağlar'daki Emniyet Binası'nda patlama oldu: 2 sivil şehit, "Dehşet Çukuru" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Bir referandum da idam için yaparız,

Kılıçdaroğlu; Devleti teröre kim teslim etti?

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 12 Nisan 2017 Çarşamba Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/04/4688307.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..