Posta gazetesi manşetleri 13 Haziran Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 13 Haziran Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 13 Haziran Salı günü sabahında İzmir açıklarında 6.2'lik deprem oldu. 13 Şehir sallandı; 2 atom bombası gücünde manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

13 Haziran 2017 - 09:11

Posta gazetesi manşetlerine 13 Haziran 2017 Salı günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Haziran 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? Posta gazetesi bu sabah, İstanbul, İzmir, Balıkesir, Manisa, ve Çanakkale'yi de sallayan depremin iki atom bombası gücünde olduğu belirtildi. 17 Ağustos ve 12 Kasım 1999'daki iki büyük depremde 20 bin insanı kaybeden Türkiye'nin yüreği ağzına geldi haberine yer veren gazete, "İzmir açıklarında 6.2'lik deprem oldu. 13 Şehir sallandı; 2 atom bombası gücünde" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 13 Haziran 2017 Salı Posta Gazetesi manşetleri

posta

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..