Posta Gazetesi manşetleri 13 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 13 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 13 Mart 2017 Pazartesi sabahında Avrupa'nın köpeği manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

13 Mart 2017 - 09:02

Yeni haftanın ilk iş gününde Posta gazetesi manşetlerine 13 Mart 2017 Pazartesi günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 13 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

1 dakika 1 yıla mal oldu, Damat halayı polislerle çekti, Feryal Gülman; Mücevherlerinin çalındığını polisten öğrendi haberlerine yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, İfade özgürlüğü ve İnsan hakları'nı ağzından düşürmeyen Avrupa'nın göbeği Hollanda, Türk bakanlara konulan yasakları protesto edenlere köpekler ve atlarla saldırdı haberine geniş yer veren gazete, "Avrupa'nın köpeği" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 13 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

13 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..