Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 13 Mayıs 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 13 Mayıs 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 13 Mayıs 2017 Cumartesi günü sabahında Süleyman Yeşilyurt tutuklandı Hak ettiği yerde manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

13 Mayıs 2017 - 07:49

Hafta sonu Posta gazetesi manşetlerine 13 Mayıs 2017 Cumartesi günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Mayıs 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 13 Mayıs 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Manken Tülin Şahin ile Mehmet Özer boşandı; O şimdi bekar, Arda yazdı yine yakalandı, Didem Soydan Banyoda mayo defilesi, Fuhuşa darbe, CHP'liyi vurana tahliye, TRT Genel Müdürü Şenol Göka istifa etti, Bugün Soma faciasının yıldönümü, Başlıktan gözaltı başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Televizyonda Atatürk'e hakaret eden Süleyman Yeşilyurt dün İstanbul'da tutuklandı ve Metris Cezaevine konuldu haberine geniş yer veren gazete, "Hak ettiği yerde" manşetini attı.

Çin'e dün giden Cumhurbaşkanı Erdoğan, oradan Amerika'ya geçecek haberine yer veren gazete, "Erdoğan, Amerika'nın YPG'ye silah vermesini şöyle yorumladı: Şua ana kadar gelen bilgileri dedikodu kabul ediyorum" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 13 Mayıs 2017 Cumartesi Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..