Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 13 Nisan 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 13 Nisan 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 13 Nisan 2017 Perşembe günü sabahında Beraat ettim anne manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

13 Nisan 2017 - 07:35

 Posta gazetesi günü sabahı manşetlerine 13 Nisan 2017 Perşembe günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Nisan 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 13 Nisan 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Kimler daha erken emekli olur? Eski eşli açılış, Yaz gibi bahar, Öğrencisinin elini cetvelle kırdı; O hala öğretmen, Türkiye'nin en yaşlısı; İyi ki doğdun tuki, Türkiye'de tanınmış, Dünya merak ediyor; Uzayda hayat var mı yok mu bugün öğreneceğiz, Sürpriz yaptı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Posta yazarı Nedim Şener şunları söyledi; Bu davanın sanıkları 6 yıl önce herkesi FETÖ'ye karşı uyarmıştı. Ancak bizi hapse attılar. Bana üzüldüğü için kalbi duran annemin bugünü görmesini çok isterdim haberine yer veren gazete, "Beraat ettim anne" manşetini attı.

Ünlü şarkıcı İbrahim Erkal, evinin otoparkında gece düştü. Beyin kanaması geçiren şarkıcı komada, "1.5 saat can çekişti gören olmadı" manşetini attı.

1 tonluk hainlik, CHP lideri Kılıçdaroğlu; "Egemenlik milletin değil tek adamın olacak"

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 13 Nisan 2017 Perşembe Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/04/8291316.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..