Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 14 Haziran Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 14 Haziran Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 14 Haziran Çarşamba günü sabahında İzmir açıklarında 6.2'lik deprem oldu. Suriye bayram yeri manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

14 Haziran 2017 - 07:03

Posta gazetesi manşetlerine 14 Haziran 2017 Çarşamba günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Haziran 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?  Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 6 yıldır iç savaşın sürdüğü  Suriye'den, Türkiye'ye 3.5 milyon sığınmacı geldi. Türkiye'ye komşu Suriye kasabaları aşırı dinci terör örgütü DEAŞ'tan temizlendi. Buna rağmen ülkelerine dönmeyen sığınmacılar bayram tatilini geçirmek için gitmeye başladı haberine geniş yer veren gazete, "Suriye bayram yeri" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 14 Haziran 2017 Çarşamba Posta Gazetesi manşetleri

posta manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..