Posta Gazetesi manşetleri 14 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 14 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 14 Mart 2017 Salı günü sabahında Helal Olsun manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

14 Mart 2017 - 10:13

 Posta gazetesi manşetlerine 14 Mart 2017 Salı günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 14 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Müzeyyen'i öldrdüler, Caner Erkin: Ajan dediği dadıyı kovdu, 1 dakika mağduru artık gülecek, Demokrasi yarası, Özür dileyin ve suçluları bulun, Hollanda ineği kriz kurbanı, Kara Harp Okulu'ndaki açılış törenine Atatürk sevgisi damga vurdu "İçimizde", Diktatör serbest, Mart Karı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Merkel'e Yazıklar olsun, Fransa güme gitti başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış 150 eski öğrencisi, emekli öğretmen Mukaddes Coşkun'un hasta olduğunu duyunca internetten haberleşti ve hep birlikte Erzurum'a hocalarını ziyarete gitti haberine geniş yer veren gazete, "Helal Olsun" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 14 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

14 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..