Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 14 Mayıs 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 14 Mayıs 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 14 Mayıs 2017 Pazar günü sabahında İddia ediyoruz böylesini hiç duymadınız Canım Annem manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

14 Mayıs 2017 - 08:08

 Posta gazetesi manşetlerine 14 Mayıs 2017 Pazar günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Mayıs 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 14 Mayıs 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Deniz Seki hapisten çıkmadan 2.4 milyon kazandı, Kavga çıktı, Hande Ataizi yine estetik yaptırdı, Oya Başar; İğneden korktuğum kadar kanserden korkmuyorum, Çin işi poz, Avukatı TRT'yi 50 milyon  lira dolandırmış, Büyük hata 1 şehit, Fidyeci Virüs Dünyayı esir aldı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Nilgün Çiçek engelli oğlunu 17 yıl okula götürüp getirdi. Bilgisayar mühendisi olan Muratcan, Amerika'da burs kazandı. Anne oğlunu Amerika'da rahat ettirmek için 55 yaşından sonra ehliyet aldı ve kursta İngilizce öğrendi haberine yer veren gazete, "İddia ediyoruz böylesini hiç duymadınız Canım Annem" manşetini attı.

İzmir Buca'daki Yaylacık Mahallesi sakinleri Anneler Günü şerefine Marmaris'e günübirlik gezi düzenledi. Yolcuların çoğu kadın olan otobüs 12:30'da Sakar Geçidi'nde virajı alamadı. Bariyeri aşıp 20 metre yükseklikten alt yola uçtu haberine geniş yer veren gazete, "En güzel gün kabus oldu; 24 ölü" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 14 Mayıs 2017 Pazar Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..