Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 14 Nisan 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 14 Nisan 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 14 Nisan 2017 Cuma günü sabahında Gururumuz manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

14 Nisan 2017 - 07:37

 Posta gazetesi günü sabahı manşetlerine 14 Nisan 2017 Cuma günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Nisan 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 14 Nisan 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Büyükanne torun maaşını bugün alıyor, İyi ki doğdun sevgilim, Recep İvedik 85 milyon tl kazandı, Aile filmi, Anzak torunları özel korunacak, En renkli festival, Duyan kaçıyor, Eski kocadan ihanet iması, Sigara zengini, Trafik sigortasında karta taksit kalktı, Utanmaz, Tüm bombaların anası DEAŞ'ı vurdu, Sevgilisinin küçük kızını taciz etti; Ahlaksız başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana syafasında bu sabah, Balyoz kapsamında hainlikle suçlanıp hapse atılan Binbaşı Özgür Taşçı, şimdi dağlarda vatan için terörist kovalıyor. Paylaştığı fotoğrafa binlerce kişi Gururumuzsun diye yazdı haberine geniş yer veren gazete, "Gururumuz" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Kılıçdaroğlu gidecek

CHP lideri Kılıçdaroğlu; Çatlasalar da yanıt vermem

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 14 Nisan 2017 Cuma Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/04/717646.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..