Posta gazetesi manşetleri 14 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 14 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 14 Temmuz Cuma günü sabahında "Binali Yıldırım; 12 Eylül'de askerdim 15 Temmuz'da Başbakan" manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

14 Temmuz 2017 - 08:02

Posta gazetesi manşetlerine 14 Temmuz 2017 Cuma günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Temmuz 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi? 

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?  

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, İstanbul'daki Vahdettin Köşkü'nde gazete genel yayın yönetmenleriyle buluşan Başbakan Binali Yıldırım hayatının bilinmeyen bir ayrıntısını açıkladı; 12 Eylül 1980 darbesi sırasında Karamürsel'de askerdim. 15 Temmuz darbe girişiminde ise başbakandım. İşte böyle bir tezat haberine geniş yer veren gazete, "Binali Yıldırım; 12 Eylül'de askerdim 15 Temmuz'da Başbakan" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 14 Temmuz 2017 Cuma Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..