Posta gazetesi manşetleri 15 Haziran Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 15 Haziran Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 15 Haziran Perşembe günü sabahında Canım ciğerim, Sahura kalkan Müslümanlar hayat kurtardı manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

15 Haziran 2017 - 07:47

Posta gazetesi manşetlerine 15 Haziran 2017 Perşembe günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Haziran 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?  Posta gazetesi ana sayfasında bugün, Düzce'de 3 çocuk babası 42 yaşındaki Fahrettin Ertuğrul 12 yıldır karaciğer hastasıydı Nakil için bir türlü organ bulamıyordu. Komşusunun ölüme gittiğini gören ve çocuklarına acıyan 24 yaşındaki Soner Tok organ bağışı için gönüllü oldu haberine geniş yer veren gazete, "Canım ciğerim" manşetini attı.

İngiltere'nin başkenti Londra'daki Latimar Road semtindeki 24 katlı, 120 daireli apartmanda önceki gece 01:15'te yangın çıktı. Alevler dış yüzeyi plastik malzemeyle kapalı binayı kısa sürede sardı haberine geniş yer veren gazete, "Sahura kalkan Müslümanlar hayat kurtardı" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 15 Haziran 2017 Perşembe Posta Gazetesi manşetleri

posta manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..