Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 15 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 15 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 15 Mart 2017 Çarşmaba günü sabahında Avrupa'ya vize resti, Hadsiz manşetleriyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

15 Mart 2017 - 07:45

 Posta gazetesi manşetlerine 15 Mart 2017 Çarşamba günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 15 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Sağlıkçılar 3 yıl erken emekli olacak, Diz ağrısına kök hücre tedavisi, Demet Akalın Nazar yüzünden 4 kilo verdi, Yüzde 90 zam yapılmıştı: KPSS zammında geri adım, Aşk uykusu, Prensle evleniyor, İstiklal marşı arapça okundu, Robotumuz çok hamarat, Avrupa Birliği'nden türbana yasak kararı, Zorbalığın fotoğrafı, İnek polemiği, Katliam suçlaması, başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Gölcük Belediyesi'nde çalışan AK Parti Gölcük İlçe Başkanı'nı kardeşi Yasin Alp, öyle bir şey yaptı ki; hakkında Atatürk'e hem de Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaretten çifte soruşturma açıldı haberine yer veren gazete, "Hadsiz" manşetini attı.

Hükümet Avrupa'nın vizeleri kaldırmaması durumunda göç anlaşmasını lağvedileceğinin sinyalini verdi haberine yer veren gazete, "Avrupa'ya vize resti" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 15 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

15 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..