Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 15 Mayıs 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 15 Mayıs 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 15 Mayıs 2017 Pazartesi günü sabahında Cumhurbaşkanı Erdoğan; Başımızın çaresine bakarız manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

15 Mayıs 2017 - 07:45

Yeni haftanın ilk iş günü sabahında,  Posta gazetesi manşetlerine 15 Mayıs 2017 Pazartesi günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Mayıs 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 15 Mayıs 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Türk boksör Avni Yıldırım Vurdu Kırdı Yendi, Vakıfbank yine Dünya Şampiyonu, Faciada Mücize, Mehmet Görmez'den Twitter nasihatı, Tecavüzle suçlanıyordu bu fotoğraf hapisten kurtardı, Sivas ve Malatya Süper Lig'e çıktı, Cumhurbaşkanı Erdoğan o sözler çok çirkin başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Yarın Amerika Başkanı Trump'la görüşecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çin'in başkenti Pekin'de gazetecilerin sorularını yanıtladı; "Başımızın çaresine bakarız" manşetini attı.

Laik Türkiye'nin kurucusu Atatürk'e ve annesi Zübeyde Hanım'a hakaret yağdıran şarlatanlara en güzel cevap Anneler Günü'nde geldi. Binlerce kişi, 10 Kasım'da Anıtkabir'in bahçesine dikilen kasımpatıları Zübeyde Hanım'ın İzmir'deki anıt mezarına koydu haberine geniş yer veren gazete, "En güzel cevap" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 15 Mayıs 2017 Pazartesi Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..