Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 15 Nisan 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 15 Nisan 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 15 Nisan 2017 Cumartesi günü sabahında Eyalet atışması manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

15 Nisan 2017 - 07:49

 Posta gazetesi günü sabahı manşetlerine 15 Nisan 2017 Cumartesi günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Nisan 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 15 Nisan 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Fener'in kızları Avrupa'da finalde, Aman yanlış anlamayın, Erkek kavgasına Mevlana karıştı, Hava güzel olacak, Nazlı Ilcak ve Altan kardeşlere üçer kez müebbet, Candaş Tolga Işık; Sandığa bir gün kala, Kore'de bugün savaş çıkabilir, Facebook cezası, Biz ayrılamayız başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, MHP Lideri Bahçeli'nin Cumhurbaşkanı Danışmanı'nın eyalet sistemi savunması MHP oylarını sabote etmektedir. Ben olsam görevden alırım demesi referanduma saatler kala siyasette bomba etkisi yarattı. İşte liderlerin açıklamaları; "Eyalet atışması" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 15 Nisan 2017 Cumartesi Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/04/4775949.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..