Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 16 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 16 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 16 Mart 2017 Perşembe günü sabahında İşe bak manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

16 Mart 2017 - 08:03

 Posta gazetesi manşetlerine 16 Mart 2017 Perşembe günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 16 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

 Cem Özer: Bakkal yüzünden evlendi, Kerem Burşin: Hastanelik oldu, Ozan Doğulu: Barda İhanet, Aslan parçası evli çıktı, Kardeş acısı, Cesur yürek, İstanbul'a kurt kapanı, Mardin'de hain tuzak, KPSS ücreti 120 lira, İnekler sınır dışı, Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kardeşlik de dostluk da bitti, Irkçılık kazandı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, İşsizler, İş-Kur'un 6 aylık geçici iş kuralarına akın ediyor. Tüm umutları; İsimlerinin konulduğu turşu bidonlarında. İş-Kur, yılların tecrübesi ile olası torpil kavgalarını engellemek için makarnalı önlem alıyor. Amaç; yüksük makarnaya geçirilen kağıtların açılıp aday isimlerinin gözükmesini engellemek haberine geniş yer veren gazete, "İşe bak" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 16 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

16 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..