Posta gazetesi manşetleri 16 Mayıs 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 16 Mayıs 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 16 Mayıs 2017 Salı günü sabahında Çok sevdiği havuzda boğuldu manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

16 Mayıs 2017 - 07:32

Posta gazetesi manşetlerine 16 Mayıs 2017 Salı günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Mayıs 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 16 Mayıs 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

60 bin memur alınacak, Esra Sönmezer Emekliye ucuz tatil, Kedisine araba aldı, Evlatlık aldı adını zilli koydu, Van der Wiel ve eşi Rose Bertram Dolandırıldım, Vali bey küstü, Buluşma bugün, Biz bize kaldık, Gazeteci Oğuz Güven tutuklandı, Zeynel bey kusura bakmasın, Rengarenk festival, Teröristleri Jandarma kurtardı, Dikkat faciayı önledi başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Engin Keskin, İstanbul Beylikdüzü'nde villaların bulunduğu lüks sitede güvenlik görevlisiydi. Eşi ve 3 yaşındaki oğlu Emrey'le birlikte sitenin lojmanında yaşıyorlardı. Emre sitenin havuzunu çok seviyordu. Anne - Babası da yaz gelsin seni havuza sokacağız diyorlardı. Emre evin açık kalan kapısından dün dışarı kaçtı ve o çok sevdiği havuzda boğuldu haberine geniş yer veren gazete, "Çok sevdiği havuzda boğuldu" manşetini attı.

Türkiye ve Almanya arasında yaşanan gerginliğe dün bir yenisi eklendi. Alman Milletvekillerinin Adana İncirlik Üssü'ndki Alman askerlerini ziyaret etmesine Türkiye izin vermedi. Kriz çıktı. Almanya'da yaşayan ve kan kanseri olan 14 yaşındaki Türk kızı Deniz Sıla'yı yaşatmak için Almanlar ve Türkler el ele verdi. Dün Almanya'da binlerce kişiden Deniz Sıla için kan örneği alındı haberine geniş yer veren gazete, "Siyasi, İnsani" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 16 Mayıs 2017 Salı Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..