Posta Gazetesi manşetleri 17 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 17 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 17 Mart 2017 Cuma günü sabahında Türkiye'ye hiç dürüst davranmadık manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

17 Mart 2017 - 08:12

 Posta gazetesi manşetlerine 17 Mart 2017 Cuma günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 17 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Kartal çeyrek finalde, İstanbul'a kötü haber, 1 ayda 426 dakika konuştuk: Cep'le rekor kırdık, İstanbul sokaklarında Gülşen'i gören şok oldu: Yataktan fırlayıp sokağa çıktı, İmparator'a emekli maaşı, Reklam'da Türküyü patroniçe Evrim Aras söyledi, Reina'daki gibi katledeceklerdi, Yanardağ patladı, Çay bahçesinde Atatürk heykeli, Doğan medya baskınına müebbet başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Avrupa Birliği'nin genişlemeden sorumlu eski komiseri siyasetçi Verheugen: Türkiye'nin şu anki tepkisi Avrupa'nın suçu. Yeni bir başlangıç için dürüst olmalıyız. Avrupa ailesi içinde Türkiye'ye eşit haklara sahip bir yer vermeliyiz. haberine yer veren gazete, "Türkiye'ye hiç dürüst davranmadık" manşetini attı.

FETÖ'cü polis şefi Ali Fuat Yılmazer yalanlarına devam ediyor haberine yer veren gazete, "Ali Fuat Utanmazer" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 17 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

17 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..