Posta gazetesi manşetleri 17 Mayıs 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 17 Mayıs 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 17 Mayıs 2017 Çarşamba günü sabahında Gerekeni söyledi manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

17 Mayıs 2017 - 07:39

Posta gazetesi manşetlerine 17 Mayıs 2017 Çarşamba günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Mayıs 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 17 Mayıs 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Yeni anneye devletten her ay 890 TL destek, Emekli olmayana 65 yaş aylığı, İşe girene 592 TL, Bunu da gördük, İnanılmaz ölüm, Otoyolda hız yapan yanacak, Başkanlık vedası, FETÖ ile mücadele edenler tutuklanıyor, Savcı değişti tahliye oldu başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı erdoğan ortak basın toplantısında Başkan Trump'ın yanında ve dünyanın gözü önünde gerekenleri açık açık söyledi. Terör örgütü YPG'ye Amerika'nın ağır silah vermesi konusundaki tepkisini dile getirdi. FETÖ'nün elebaşı Fethullah Gülen'in Türkiye'ye iadesini istedi haberine geniş yer veren gazete, "Gerekeni söyledi" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 17 Mayıs 2017 Çarşamba Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..