Posta gazetesi manşetleri 17 Nisan 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 17 Nisan 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Referandum sonrası Posta gazetesi 17 Nisan 2017 Pazartesi günü sabahında Zafer de yok hezimet de manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

17 Nisan 2017 - 07:37

Referandum sonrasında yeni haftaya girildi.  Posta gazetesi günü sabahı manşetlerine 17 Nisan 2017 Pazartesi günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Nisan 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 17 Nisan 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 97 yıllık parlamenter sistemi bitirip Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni getiren anayasa değişikliği 2.7 puan farkla (1 milyon 252 bin oyla) kabul edildi. Yeni sistem 3 Kasım 2019'daki milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası devreye girecek haberine geniş yer veren gazete, "Zafer de yok hezimet de" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Tarabya'daki Hüber Köşkü'nün balkonundan dün gece halka seslendi haberine yer veren gazete, "İlk iş idam" başlığını attı.

Başbakan Binali Yıldırım, Ankara'daki AK Parti Genel Merkezi'nde ilk kez balkon konuşması yaptı, "Bu oylamanın kaybedeni yok" başlığını attı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Yasaklara aykırı olarak mühürsüz oy ve zarf kullanıldı dedi ve ekledi; "Referandum sonucu tartışmalı" başlığını attı.

MHP lideri Bahçeli; "Bu çok önemli başarı" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 17 Nisan 2017 Pazartesi Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/04/1986589.jpg